відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів - це не тільки слова вдячності, але і свідчення про те, що наші послуги дійсно були корисними та вирішували їхні проблеми. Ми пишаємося своїми досягненнями та відгуками наших клієнтів і завжди раді почути нові історії про те, як наші адвокати змогли допомогти в складній ситуації. Тому ми зібрали відгуки на одній сторінці, щоб наші клієнти могли переглянути їх та переконатися в якості наших послуг.

Олег Карповець
Київ

Вітаю всіх! Це адвокат Ярослав Васильович Степаненко! Він живе частиною мого життя, та життя моєї невеличкої сімейки, вже майже рік часу! Людина дуже й дуже врівноважена, педантична, пунктуальна та наполеглива в аспектах справедливості! Моє питання не дуже просте, але він зумів виграти суд першої інстанції, ще в нас попереду вищі інстанції, але я впевнений що він все зробить правильно і далі. Я другий раз дивуюся його такій спокійній впевненості! Те що він робить, він ще й обовʼязково мені розʼяснить, як і чому саме так він робить, і чому закон на нашій стороні! І що дивно, що якщо десь закон не на нашій стороні, то він відразу ж говорить, що тут так і так, ми маємо зробити лише по закону, а не так як можуть запевняти інші юристи, все буде добре і все! Мені дуже приємно з Васильовичем працювать. Якщо  в когось є потреба в юридичних моментах - раджу звертатись до Ярослава Васильовича і відчути приємність юридичних аспектів спілкування!

Микитишин Андрій
Київ

Звертався і регулярно звертаюсь до Ярослава Степаненко по різним питанням починаючи від загальних питань до задач бізнесу і нерухомості. Завжди отримую чіткі, зрозумілі і своєчасні відповіді. Дякую за професійний підхід до всіх питань і однозначно можу рекомендувати даного адвоката.

Павел Стеценко
Дніпро

Дистанційна співпраця з Ярославом Степаненко була успішною, не зважаючи на моє місце проживання в Дніпрі, а проблеми в Одесі. Він професіонал у кожному питанні, завжди на зв'язку, завжди відверто, завжди надає якісні послуги і завжди позитивно налаштований. Ви - кращий!

Оксана Панкова
Київ

Дуже дякую за вичерпну, якісну юридичну консультацію та високий професіоналізм.Отримала відповіді на усі актуальні для мене питання.Якщо виникне потреба, обов'язково звертатимусь до Пана Ярослава та Пані Наталії. Рекомендую.

Кристина Жеребецкая
Варшава, Польща

Інвестувала в нерухомість,  мала проблеми з  укладанням основного договору. Адвокати вирішили мою спірну ситуацію з забудовником. Не знаю, скільки б я ще з цим всім мучилася. Вдалося знайти вихід, дякую вам!

Карина Багно

Дякую за допомогу, і за вирішення мого питання. Ваша консультація допомогла мені розібратися в моїй непростій ситуації. Сподіваюся, мені не скоро знадобиться Ваша допомога, але я знаю, кого рекомендувати своїм знайомим.

Ірина Напора
Тернопіль

Наталію знаю дуже давно, Ярослава трохи згодом.Професіонали своєї справи. Злагоджена робота на результат, який іноді досягають неймовірними зусиллями. Однозначно рекомендую!

Юлія Ткаченко
Дніпро

Дуже професійна правнича допомога! Відчувається багатий досвід, грамотність і обізнаність. Зверталися з проблемою в господарській справі. Отримали позитивне вирішення питання.

Тиханов Доменік
Київ

Уважний до своєї справи спеціаліст, і людина доброзичлива. Приємно співпрацювати. З багатьох спроб для себе обрав)

Регіна Крайнюк
Запоріжжя

Ці адвокати - професіонали.  Мої щирі рекомендації.

Володимир
Київ

Адвокат Степаненко допоміг із оформленням спадщини. Направив до нотаріуса, проконсультував. І в суді відсутні документи відновили.

Євген Васильович
Київ

Розібрали мою проблему щодо деталей, пропрацювали варіанти виходу із ситуації. Ярослав Васильович грамотний і дуже розумний адвокат, а мені є з ким порівнювати, я бачив і працював з багатьма адвокатами по Україні. Дуже рекомендую!

Олена
Київ

У швидкі терміни зареєстрував підприємство ТОВ — допоміг визначитись із КВЕДами, із системою оподаткування, на єдиному податку. Відмінні враження від співпраці із цим адвокатом. Розробив шаблони договорів початку роботи. Хороший комплексний підхід до правової допомоги у бізнесі. Респект!

Олександр
Київ

Не зустрічав адвоката, із яким легше ладнати. Він один із небагатьох адвокатів, які завжди прямо та чесно розповідають вам про те, що насправді відбувається. Я настійно рекомендуватиму Ярослава всім без жодних сумнівів.

Марина
Київ

Ярослав – висококваліфікований професіонал і приголомшлива особистість. Він завжди відповідав на мої запитання, докладно пояснював, що відбувається на кожному кроці, який він збирався зробити у моєму випадку. Ярослав ніколи не змушував мене чекати: завжди пунктуальний, завжди відповідає на мої телефонні дзвінки. Я дуже вражена тим, як швидко він врегулював мою справу і як швидко я отримала свою компенсацію.