УСПІШНІ КЕЙСИ

Тут ви можете ознайомитись із інформацію про наші нещодавні успішні справи*:
Адміністративні правовідносини

Клієнт звернувся до адміністративного суду з метою визнання протиправною дії Пенсійного фонду щодо обмеження максимальним розміром пенсії, підвищеної після проведення індексації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2022 року №118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році» та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії з урахуванням коефіцієнту збільшення без обмеження максимальним розміром в десять прожиткових мінімумів для осіб, що втратили працездатність. За результатами розгляду справи позовні вимоги були задоволені в повному обсязі.

Виплата аліментів

Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення). За результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

Спадкові правовідносини

Клієнт звернувся до суду з метою визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини. За результатами розгляду справи позовні вимоги були задоволені в повному обсязі.

Господарські правовідносини

Внаслідок шахрайських дій з боку сторонніх осіб було викрадено вантаж, прийнятий до перевезення без належного оформлення первинних перевізних документів. Клієнт звернувся за допомогою до адвоката з метою відшкодування на його користь завданих перевізником збитків. Були зібрані та надані до господарського суду докази, які підтвердили факт отримання вантажу перевізником та його втрату з вини перевізника. За результатами розгляду справи господарський суд виніс рішення про стягнення на користь клієнта повної вартості втраченого перевізником товару.

Стягнення заборгованності

Внаслідок неналежного виконання договірних зобов’язань щодо оплати за виконані підрядні роботи утворилася заборгованість перед клієнтом. В результаті судового процесу позовні вимоги щодо стягнення заборгованості з замовника будівельних робіт були задоволені в повному обсязі. Під час виконання зазначеного рішення через відсутність грошових коштів у боржника виконавцем було звернено стягнення на рухоме (автотранспорті засоби) та нерухоме майно (офісні приміщення).

* усі дані представлено з погодження клієнтів.